Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrała wczoraj przed własną publicznością z rezerwami Lecha. Niestety Ostrovia 1909 i KP Centra przegrały swoje spotkania.
Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce pokonali rezerwy Lecha Poznań 3:0. Wynik spotkania otworzył Marcin Manikowski, a drugiego gola dołożył Filip Szewczyk. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Martin Perveinis.
Tym samym przed ostatnia kolejką Pogoń zajmuje 13 pozycję w tabeli z 39 punktami. Teraz przed Pogonią ostatnie spotkanie ligowe, a rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska.
Ostrovia 1909 zmierzyła się z Polonią Chodzież i już w 13. minucie szybka akcja Ostrovii zakończyła się golem. Po podaniu Nikodema Siewiery do siatki trafił Cezary Stańczyk. W 36. minucie sędziowie dopatrzyli się przewinienia w polu karnym gospodarzy i goście doprowadzili do remisu.
Pół godziny przed końcem spotkania goście wykorzystali błąd ostrowian i objęli prowadzenie. W doliczonym czasie gry biało-czerwoni mieli jeszcze szansę na wyrwanie punktu, jednak zabrakło skutecznego wykończenia. Ostrovia 1909 przegrała 1:2 i obecnie zajmuje 14 pozycję w tabeli.
KP Centra 1946 Ostrów przegrała na wyjeździe z KP Rawia Rawicz i zajmuje 10 pozycje w tabeli ligowej.















