Pogoń Nowe Skalmierzyce, Ostrovia 1909 oraz KP Centra 1946 Ostrów wygrały swoje ostatnie spotkania ligowe.
Występująca w III lidze Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrała 2:0 z Lipno Stęszew po golach Marcina Manikowsiego i Macieja Mikulskiego. Obecnie po 30 kolejkach ma 32 punkty i zajmuje ona 15 pozycję.
Ostrovia 1909 jest z pierwszym zwycięstwem w tym roku seniorów w meczu o stawkę na obiekcie za Parowozownią. Ostrowianie wygrali 4:1 z Huraganem Pobiedziska. Cezary Stańczyk trzy razy trafił do bramki rywali, a jedno trafienie dołożył Michał Derwich. Ostrovia 1909 ma teraz 28 punktów i zajmuje 14 miejsce w tabeli Artbud IV ligi.
Zwycięstwo odniosła również KP Centra 1946 Ostrów. Wygrali 2:1 z Dąbroczanką Pępowo. W tabeli Redbox V lig z dorobkiem 33 punktów są na 9 miejscu.















