Do kadry Moonfin Magnus Ostrów dołączył Jonas Seifert-Salk. Duńczyk dotychczas był związany tzw. „kontraktem warszawskim” w ostrowskim klubie, a teraz jego umowa została przekształcona w pełnoprawny kontrakt.
Przed rokiem Jonas ścigał się w barwach Polonii Piła, która wywalczyła awans do Metalkas 2. Ekstraligi. Sezon zakończył z wynikiem 1,880 pkt/bieg.
Ostatni raz w Metalkas 2. Ekstralidze ścigał się on przed dwoma laty w barwach Cellfast Wilków Krosno. Tam zakończył rozgrywki z wynikiem 1,662.
Wcześniejsze trzy sezony spędził w barwach PSŻ-u Poznań.
Jonas Seifert-Salk zostanie dwudziestym Duńczykiem, który będzie ścigał się w barwach Ostrovii.
Zobacz również: Znany jest awizowany skład na niedzielny mecz w Rzeszowie















