W minioną sobotę, pierwszy zespół LKS Tajfun Ostrów występujący w rozgrywkach II ligowych, w pierwszym meczu rundy rewanżowej, we własnej hali wysoko pokonał gości – zespół KR-S fairplayce Stochmeier Chemia Poznań 10:0.
– Mecz od początku układał się po naszej myśli, a nasi zawodnicy w każdym pojedynku udowadniali swoje wyższe umiejętności przy tenisowych stołach. Zawodnicy z Poznania, mimo ambitnej postawy w całym meczu, zdołali wygrać tylko jednego seta, co świadczy o dużej przewadze naszej drużyny w tym meczu. Po tym zwycięstwie nasz zespół z 12 punktami zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach II ligi i traci jeden punkt do lidera rozgrywek – KTS Grześkowiak Kórnik – mówi Robert Strzelczak, trener LKS Tajfun.
Ostrowski zespół wystąpił w składzie: Filip Pioch, Aleksander Lilien, Kacper Marchlewski oraz Mikołaj Grzębka.














