W niedzielę w Piasecznie odbyły się Mistrzostw Polski w sztafetach. Zawodnicy KS STAL LA zdobyli na nich trzy medale.
Złoty medal w sztafecie 4x100m wywalczyli Hubert Wróbel, Adam Kałużny, Kacper Kryś, Kuba Nowak w kategorii U16 z bardzo dobrym czasem 44.85s.
Srebrny medal w tej same kategorii wywalczyły Jagoda Klar, Natalia Glińska, Zuza Otwiaska, Gaba Biernack z czasem 48.69s.
Natomiast brązowy medal stał się udziałem sztafety mix x100m w kategorii U20 z wynikiem 45.08. Ostrowska sztafeta pobiegła w składzie Eryk Krakowski, Maria Błaszczyk, Nikodem Zimniak oraz Zosia Losy.















