W Gliwicach rozegrano Mistrzostwa Polski młodzików w których udział wzięła Ania Uciechowska, zawodniczka LKS Tajfun Ostrów.
Zajęła ona 25 miejsce na 64 startujące zawodniczki. W turnieju indywidualnym zabrakło jej trochę szczęścia, bo w meczu do kolejnej rundy turnieju po bardzo zaciętym pojedynku uległa turniejowej ósemce, Dominice Kulczyk z KS Start Nowy Sącz 3:2 w setach (-11,8,-5,9,9 ).
Ania wystartowała jeszcze w grach podwójnych i mieszanych, w których zajęła odpowiednio miejsca:
- Gra podwójna: Ania Uciechowska, Oliwia Kubiak SKTS Rataje 50 Poznań – 17 miejsce,
- Gra mieszana: Ania Uciechowska, Szymon Bogucki Energa KTS Toruń – 17 miejsce.















