Wydarzenia – poinformuj NAS

Jeśli wiesz o jakimś ciekawym wydarzeniu sportowym lub jesteś jego organizatorem, prześlij przez formularz kontaktowy lub wiadomość na FB link do niego, a jeśli masz taką możliwość, prześlij nam plik baneru reklamowego, ulotki.

Jeśli będzie taka możliwość informacja o nim zostanie opublikowana na Fanpage strony https://www.facebook.com/sportowyostrowpl/ oraz wyświetlona jako baner reklamowy. Ponadto być może uda nam się napisać osobny artykuł promujący to wydarzenie.

To nic Cię nie kosztuje, najwyżej kilka minut na podesłanie tych informacji, a z pewnością znajdą się osoby, które zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu.

Niestety nie mamy możliwości śledzenia wszystkich informacji o tym, co dzieje się w Ostrowie Wielkopolskim czy też regionie, nie wspominając o całej Polsce, a jeśli to czytasz, istnieje szansa, iż posiadasz wiedzę na jakiś temat i warto podzielić się tym z innymi.

sport wydarzenia

Zrób to również jeśli masz jakieś ciekawe zdjęcia z jakiegoś wydarzenia sportowego i chcesz je opublikować. Formularz kontaktowy jest do twojej dyspozycji.