Boisko przy SP nr 13 oficjalnie otwarte!

Szkoła Podstawowa 13 Ostrów Wielkopolski

Wielofunkcyjne boisko w osiedlu Pruślin zostało dziś oficjalnie otwarte. Inwestycja ta powstała w ramach inicjatywy lokalnej – zadanie zrealizowało miasto przy współudziale pomysłodawców, czyli, w tym przypadku, grupy mieszkańców osiedla. Przed zaproszonymi na uroczystość gośćmi wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 3 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 13, a w pokazowym meczu wzięli udział gracze ekstraklasowych: TS Ostrovia i BM Slam […]

» Read more

III edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego – można już głosować!!!

Ostrowski Budżet Obywatelski

Można już głosować na zadania zgłoszone w III edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 30 września, a swój głos można oddać tradycyjnie – korzystając z papierowych kart do głosowania lub elektronicznie, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

» Read more

Powstała kolejna siłownia zewnętrzna.

Siłownia zewnętrzna w SP nr 7

Zakończona została budowa zewnętrznej siłowni przy Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to jedno z zadań, które okazało się zwycięskim w ramach II edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Nowa siłownia posiada stanowisko przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

» Read more
1 2 3