Co z halą? Na razie cisza!!!

hala k1 kusosińskiego

Dzisiaj po raz kolejny Zarząd KS Stal Ostrów Wielkopolski opublikował oświadczenie dotyczące rozbudowy hali przy ul. Kusocińskiego 1. Jak wszystkim wiadomo, warunkiem wykupu przez miasto Ostrów Wielkopolski obiektów od dotychczasowego właściciela jest rozwiązanie kwestie wynajmu hali pomiędzy BM Slam, a KS Stal.

» Read more

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 9 jest gotowa!

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 9 jest gotowa!

Zakończyły się prace wykończeniowe przy budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9. – Trwa jeszcze porządkowanie terenu. Uczniowie „dziewiątki” w nowym roku szkolnym ćwiczyć już będą na nowym obiekcie. Powstały tu również cztery, w pełni wyposażone, dodatkowe sale lekcyjne – informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

» Read more

Staw Szulca oficjalnie otwarty!

Staw Szulca Ostrów Wielkopolski

Wczoraj, Rada Osiedla nr 9 Nowe Parcele zorganizowała oficjalne otwarcie, po modernizacji, terenu przy tzw. Stawie Szulca. Mieści się on za parowozownią, przy ulicy Lwowskiej, a jego modernizacja to efekt zadania zgłoszonego w pierwszej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki znakomitej promocji zorganizowanej przez Radę Osiedla nr 9 Nowe Parcele, na Staw Szulca zagłosowało ponad 1800 ostrowian. Teraz mieszkańcy, nie tylko […]

» Read more

Obiektowi sportowemu w Czekanowie nadano imię Jana Szuławego.

Obiektowi sportowemu w Czekanowie nadano imię Jana Szuławego.

„Początek wakacji z Piastem” już za nami… Głównym punktem, była wyczekiwana w Czekanowie, uroczystość nadania imienia całemu obiektowi sportowemu przy ulicy Strażackiej 1 Jana Szuławego. Dokonała tego jego małżonka Anna oraz córki i syn, a jako przedstawiciel klubu obecny prezes Andrzej Kwieciński.

» Read more

Rada Miasta za modernizacją hali przy ul. Kusocińskiego.

hala k1 kusosińskiego

W dzisiejszym głosowania radni Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego zagłosowali ZA w sprawie ostrowskiej hali przy ul. Kusocińskiego. Teraz miasto może wykupić obiekty i przystąpić do ich modernizacji.   Teraz ważne jest zrealizowanie przez obecnych właścicieli hali elementów, które pozwolą na realizacje tej inwestycji. Jeśli wszystko udałoby się zrealizować zgodnie z założeniami, już w przyszłym roku ostrowskie drużyny grałyby na zmodernizowanym […]

» Read more
1 2