Lekkoatletyka – udane starty w ostatni weekend.

To był niezwykle udany weekend dla naszych ostrowskich lekkoatletów, gdyż najpierw w sobotę w Aleksandrowie Łódzkim w mitingu lekkoatletycznym Julia Dutkiewicz pobiła halowy rekord Ostrowa Wielkopolskiego w skoku wzwyż, a Maciej Sokołowski świetnym skokiem na 6.68m zapewnił sobie udział w halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych.

» Read more

Sprinterzy KS Stali LA Ostrów Wlkp. zdominowali Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkiej Atletyce

Ponownie znakomicie spisali się lekkoatleci nowo powstałego klubu KS Stal LA z Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem wywalczyli 10 medali (5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe) w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski U20 (juniorów) oraz U18 (juniorów młodszych). Zwykle domeną ostrowskich zawodników były skoki. Jednak tym razem wyśmienicie spisali się sprinterzy w biegu na 60 m.

» Read more

KS STAL Ostrów Wlkp. – sekcja lekkoatletyki – zostań sponsorem klubu.

KS STAL Ostrów Wlkp. - sekcja la.

Na portalu zrzutka.pl trwa właśnie akcja na rzecz KS STAL Ostrów Wlkp. – sekcja lekkoatletyki, gdzie każdy może wspomóc działanie klubu przez dobrowolne datki na rzecz ostrowskich lekkoatletów. W pierwszej kolejności zebrane środki zostaną przeznaczone na ogólną działalność Klubu Sportowego KS STAL LA, gdyż sekcja lekkoatletyki w grudniu odłączyła się od macierzystego klubu KS STAL i w chwili obecnej działa […]

» Read more

Od września kolejna edycją Czwartków Lekkoatletycznych!!

czwartki lekkoatletyczne Ostrów Wielkopolski

Od września rozpocznie się kolejna edycja  Czwartków Lekkoatletycznych dla wszystkich dzieci z roczników 2005 i młodszych, które chcą w ramach zabawy zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w konkurencjach biegowych (60m, 300m, 600m (DZ), 1000M (CH) ), skocznościowych (w dal i wzwyż) oraz w rzucie piłeczką palantową.

» Read more
1 2