Kolejne zwycięstwo KS Stal. [FOTO]

KS Stal Ostrów - WKK Wrocław

Koszykarze KS Stal pokonali dzisiaj przed własną publicznością WKK Wrocław 88:74. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem remisowym. W drugiej początkowo to WKK objęło prowadzenie, jednak trójki naszych zawodników pozwoliły nam uzyskać prowadzenia. W odpowiedzi wrocławianie pudłowali, co wykorzystali nasi koszykarze i przed przerwą objęli 15 punktowe prowadzenie.

» Read more

Wygrana KS Stal z AZS Politechnika Opolska.[FOTO]

KS Stal Ostrów – Weegree AZS Politechnika Opolska

Koszykarze KS Stal pokonali dzisiaj na własnym parkiecie AZS Politechnika Opole 85:75. Już na samym początku prowadzenie objęli nasi koszykarze i wypracowali sobie 9 punktowe prowadzenie. Goście co prawda w pierwszej kwarcie zbliżyli się do ostrowskiego zespołu na jeden punkt, jednak doskonała końcówka naszych zawodników dała nam 10 punktowe prowadzenie po pierwszej kwarcie.