Za nami VI runda Okręgowego Pucharu Polski.

Puchar Polski piłka nożna

Dzisiaj rozegrane zostały mecze w ramach VI rundy Okręgowego Pucharu Polski. Swoje mecze wygrały Ostrovia 1909 oraz Centra Ostrów. Ostrovia 1909 na wyjeździe zmierzyła się z Astra Krotoszyn, gdzie wygrała 4:1. Dla Ostrovii dwukrotnie do bramki rywali trafiali Daniel Kaczmarek i Mateusz Ziemiański.

» Read more

Centra wygrywa z Jarotą Jarocin.

Centra Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin

Piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski wygrali dzisiaj z Jarotą Jarocin przed własna publicznością 2:1. Początek spotkania to szybkie zdobycie prowadzenia przez naszych piłkarzy. Dwukrotnie Tomasz Graczyk wpisał się na listę strzelców, kierując w 5 i 14 minucie piłkę do bramki gości.

» Read more

Centra remisuje w Środzie Wielkopolskiej.

KP Centra

W sobotnim spotkaniu 3 ligi KP Centra zremisowała 3:3 na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska. W spotkaniu nasz zespół nie był faworytem, jednak nasz zespół po raz kolejny pierwszy objął prowadzenie. Pierwsza bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Kucharski. Tuz przed przerwą gospodarze wyrównują po bramce z rzutu karnego, jednak szybka odpowiedź piłkarzy Centry pozwala schodzić na przerwę z prowadzeniem […]