Otwarte Międzynarodowe Zawody FAI Latających Makiet Samolotów „IX Memoriał Henryka Jerzyka” w ten weekend w Michałkowie.

W dniach 12 – 1 4 maja 2017 na terenie lotniska Aeroklubu Ostrowskiego w Michałkowie odbędą się Otwarte Międzynarodowe Zawody FAI Latających Makiet Samolotów „IX Memoriał Henryka Jerzyka”, które to zawody zaliczane są do Puchary Polski oraz ESC.   Zawody zostaną rozegrane w kategoriach: F4B, F4C, F4H, F4G według regulaminów FAI – World Air Sports Federation.

» Read more

Trwają zapisy do X Maratonu Ostrowskiego im M. Jakowczyka

X Maraton Ostrowski im M. Jakowczyka w Ostrowie Wielkopolskim

Trwają zapisy do X Maratonu Ostrowskiego im M. Jakowczyka w Ostrowie Wielkopolskim organizowanego przez Klub Sportowy „Maraton”. X Maraton im M. Jakowczyka odbędzie się dnia 04.06.2017 r. w Ostrowie Wielkopolskim w kompleksie leśnym Piaski – Szczygliczka. Start przewidziany jest na godz.10:00 przy ul. Plażowa 10

» Read more

2 kwietnia odbędzie IV ICE MAT Półmaraton.

Już po raz czwarty odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim największy półmaraton w regionie. Drugiego kwietnia 2017r. o godzinie 13.00 wystartuje IV Ice Mat Półmaraton.   Trasę półmaratonu składającą się z trzech pętli pozostaje bez zmian do lat ubiegłych. Wzorem poprzednich lat nasz IV Ostrowski Ice Mat Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i jednocześnie bierze udział w […]

» Read more

54 Bieg Republiki Ostrowskiej – galeria zdjęć.

54 Bieg Republiki Ostrowskiej

Zakończył się 54 Bieg Republiki Ostrowskiej, który wygrał Marcin WITKOWSKI reprezentujący Mks Parasol Wrocław. Drugie miejsce zajął Yuriy BLAHODIR, a na trzecim miejscu metę przekroczył Patryk FRĄSZCZAK. Zwycięzca trasę biegi pokonał z czasem 00:33:58. Wśród kobiet najszybsza z czasem 00:39:12 była GOLAK Agnieszka, za która linię mety przekroczyły LENDA Jolanta, a następnie WIERZCHOWSKA Izabela. Łącznie na linii startu stanęło 821 […]