Lodowisko z funkcją rolkowiska w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrowskie lodowisko z funkcją rolkowiska mieści się w Parku 600-lecia. Lodowisko usytuowane jest pomiędzy placem zabaw i siłownią zewnętrzną a skateparkiem, za którym znajduje się „Orlik”. Lodowisko w tym miejscu jest kolejnym, elementem bazy sportowo – rekreacyjnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Lodowisko Ostrów Wielkopolski zdjęcieLodowisko Ostrów WielkopolskiLodowisko Ostrów Wielkopolski

 

Tafla ostrowskiego lodowiska ma powierzchnię 900 m2 (wymiary 20×45 metrów). W czasie zimowych miesięcy jest ona wykorzystywana jako właśnie lodowisko, a w podczas pozostałej części roku obiekt zamieniany będzie w rolkowisko. Ściany hali wykonane są z powłoki namiotowej odpornej na ogień oraz obiekt posiada część szatniowo-socjalną.

W obiekcie można wypożyczyć łyżwy, jak i skorzystać ze swojego sprzętu. Do wypożyczenie jest 160 par łyżew hokejowych i 120 figurowych. Istnieje również możliwość naostrzenia swoich łyżew.

 

Cennik lodowisko rolkowisko w Ostrowie Wielkopolskim

cennik lodowisko Ostrów Wielkopolski

lodowisko Ostrów godziny otwarcia przerwy technologiczne

fot: FB/Lodowisko miejskie – Ostrów Wielkopolski

Najmłodsi użytkownicy lodowiska mogą korzystać ze specjalnych chodzików umożliwiających naukę jazdy na łyżwach. Lodowisko Ostrów Wielkopolski dzieci

 

Na terenie lodowiska są szafki przebieralni oraz ustawiona jest teleskopowa trzyrzędowa trybuna.

szafki lodowisko Ostrów Wielkopolski Lodowisko Ostrów Wielkopolski zdjęcia Lodowisko Ostrów Wielkopolski zdjęcia Lodowisko Ostrów Wlkp

 

Ostrowskie lodowisko z funkcją rolkowiska otwarte zostało 5 grudnia 2017r. Więcej na temat otwarcia, oraz więcej zdjęć z terenu obiektu znajdziecie państwo w poniższym artykule.

Ostrowskie lodowisko otwarte dla mieszkańców.

Film z otwarcia lodowiska w Ostrowie Wielkopolskim.

Więcej informacji odnośnie lodowiska, rezerwacji uzyskacie Państwo pod uruchomionym przez miasto Ostrów Wielkopolski numerem telefonu: 603 660 020. Będzie on czynny w godzinach otwarcia obiektu.