Hala w Ostrowie. Kolejne decyzje.

Podczas dzisiejszej XLIV Sesji Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego podjęto decyzje o przeznaczeniu środków na rozpoczęcie prac związanych z projektem budowy nowej hali przy ul. Wojska Polskiego. Środki te mają zostać przeznaczone na przygotowaniem programu funkcjonalno – użytkowego nowej hali. Po przygotowaniu przedmiotowego programu na kolejnych sesjach radni zdecydują o przeznaczeniu kolejnych środków na realizacje zadania, jakim będzie budowa nowej hali.

» Read more

IX Rajd „Uroki Zimy” – zgłoszenia do 1 lutego.

Rajd "Uroki Zimy"

Do 1 lutego br. można zgłaszać w ostrowskim Oddziale PTTK swój udział w pieszym IX Rajdzie „Uroki Zimy”, który odbywa się pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji oraz Komendant Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej. Impreza turystyczna zaplanowana jest na 4 lutego i odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

» Read more

Sportowe Podsumowanie Tygodnia.

Sportowe podsumowanie tygodnia zaczynamy od pojedynków rozegranych przez naszych szczypiornistów. W środowy wieczór biało-czerwoni nie sprostali kolejnej drużynie z ligowej czołówki i przegrali na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie 24:28. Natomiast w niedziele przed własną publicznością pokonali MSPR Siódemka Miedź Legnica 29:27. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie państwo TUTAJ.

» Read more
1 2 3 8