Zwycięstwo szczypiornistów KPR Ostrovia! [FOTO]

Szczypiorniści KPR Ostrovia od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową, pokonując dzisiaj w przed własna publicznością zespół Czuwaj Przemyśl 32:29. Kapitalne spotkanie rozegrał dzisiaj Tomasz Piskorski.

Dzisiejsze spotkanie dostarczyło kibicom sporo emocji, a początek spotkania nie należał do udanych dla naszego zespołu, gdyż rywale przez większość czasu prowadzili. Pod koniec pierwszej połowy jednak odrabiamy straty i na przerwę nasi zawodnicy schodzili ze stratą jednej bramki.

Po zmianie stron zespół z Przemyśla przez większość czasu utrzymywał prowadzenie, jednak w ostatnich minutach spotkania niwelujemy stratę i obejmujemy prowadzenie. Ostatecznie wygrywamy 32:29, a doskonale dzisiaj bronił Tomasz Piskorski, który w kluczowych momentach zamurował naszą bramkę.

KPR Ostrovia Ostrów – Czuwaj Przemyśl 32:29 (15:16)