KPR Ostrovia Ostrów

Szczypiorniści KPR Ostrovia w sobotnim zaległym spotkaniu I Ligi grupy B pokonali MTS Chrzanów 32:28.

Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg do 22 minuty, kiedy gospodarze prowadzili 9:8. Finisz pierwszej połowy był piorunujący w wykonaniu ostrowian, którzy rzucili 7 bramek, nie tracąc żadnej.
Osiem bramek przewagi podopiecznych trenera Kazimierza Kotlińskiego pozwoliło kontrolować im pojedynek po zmianie stron. Najskuteczniejszym zawodnikiem Ostrovii był w sobotę Damian Krzywda, autor 8 trafień. Cieszy dobra postawa juniorów Erwina Stachowski i Mikołaja Przybylskiego, którzy rzucili po 3 bramki.

Ostrowski zespół z dorobkiem 35 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli. Za tydzień nasza drużyna zagra ponownie we własnej hali – z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KPR Ostrovia – MTS Chrzanów 32:28 (16:8)
KPR Ostrovia: Dawid Glabik, Tomasz Piskorski – Tomasz Klara 1, Paweł Piosik 1, Mariusz Kuśmierczyk 6, Dawid Stempniak, Patryk Marciniak, Erwin Stachowski 3, Mateusz Wojciechowski 4, Patryk Staniek 1, Szymon Wojciechowski 3, Jakub Tomczak 1, Mikołaj Przybylski 3, Damian Krzywda 8, Grzegorz Salamon 1, Artur Brychcy.