W sobotę, 1 grudnia, na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 przy Partyzanckiej w Ostrowie odbył się turniej charytatywny Świąteczna Paczka z OLPNA, którego celem było zebranie żywności długoterminowej dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego!

Wyniki spotkań rozegranych w ramach Świątecznej Paczki z OLPNA.

„A”
10.30-10.40 HORTUS TEAM – HARDWARESERWIS 1:0
10.42-10.52 WKS WĘGRY – HARDWARESERWIS 1:4
10.54-11.04 HORTUS TEAM – WKS WĘGRY 2:1
awans: HORTUS TEAM

„B”
11.06-11.16 OCTAGON OGRODEX OSTRÓW – FC PRUŚLIN 3:0w
11.18-11.28 VIP CLUB – FC PRUŚLIN 3:0w
11.30-11.40 OCTAGON OGRODEX OSTRÓW – VIP CLUB 1:0
awans: OCTAGON OGRODEX OSTRÓW

„C”
11.42-11.52 OMBUD – TOPOLA CITY 1:1
11.54-12.04 OZM OUTSIDERS – TOPOLA CITY 2:1
12.06-12.16 OMBUD – OZM OUTSIDERS 0:1
awans: OZM OUTSIDERS

„D”
12.18-12.28 OBWDRUK – OVB TEAM 3:0w
12.30-12.40 SAME ASY TEAM – OVB TEAM 3:0w
12.42-12.52 OBWDRUK – SAME ASY TEAM 1:2
awans: SAME ASY TEAM

„E”
12.54-13.04 FC VENETIA – BETA OSTROWIANKA 0:2
13.06-13.16 DEPORTIVO MEDELIN – BETA OSTROWIANKA 1:0
13.18-13.28 FC VENETIA – DEPORTIVO MEDELIN 0:2
awans: DEPORTIVO MEDELIN

„F”
13.30-13.40 FC SZUWAKS – PHU ELZBYCH 3:1
13.42-13.52 MAHLE TEAM OSTRÓW – PHU ELZBYCH 3:1
13.54-14.04 FC SZUWAKS – MAHLE TEAM OSTRÓW 1:1 K. 2:1
awans: FC SZUWAKSY

„G”
14.06-14.16 ROMDACH PANCERNIK.EU – DELTA TEAM 3:0
14.18-14.28 WARYNA STREET – DELTA TEAM 2:0
14.30-14.40 ROMDACH PANCERNIK.EU – WARYNA STREET 0:2
awans: WARYNA STREET

„H”
14.42-14.52 CREATIV TEAM KROTOSZYN – FUKS GARKI 0:3w
14.54-15.04 MDM KOMPUTERY AUTOPARTNER – FUKS GARKI 2:0
15.06-15.16 CREATIV TEAM KROTOSZYN – MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER 0:3w
awans: MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER

„I”
15.18-15.28 ORLIKOWCY FC – ZIELMAXIK 1:2
15.30-15.40 FC TRZASKOWNICY – ZIELMAXIK 0:1
15.42-15.52 ORLIKOWCY FC – FC TRZASKOWNICY 3:1
awans: ZIELMAXIK

„J”
15.54-16.04 LKS GORZYCE MAŁE – CNC ARTEGO 3:0
16.06-16.16 BUDMAR TEAM – CNC ARTEGO 0:3
16.18-16.28 LKS GORZYCE MAŁE – BUDMAR TEAM 0:0
awans: LKS GORZYCE MAŁE

„K”
16.30-16.40 FA OSTRÓW WLKP – FC WALKIELONA 0:3
16.42-16.52 KLUB ŁYSEGO – FC WALKIELONA 1:3
16.54-17.04 FA OSTRÓW WLKP – KLUB ŁYSEGO 0:2
awans: FC WAKIELONA

„L”
17.06-17.16 WAPNIAKI – FC KOTLETY 0:3w
17.18-17.28 STELMAX – FC KOTLETY 1:1 K 2:1
17.30-17.40 WAPNIAKI – STELMAX 0:3w
awans: STELMAX

Faza Finałowa Turnieju
17.42-17.52 HORTUS TEAM – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW 1:0
17.54-18.04 OZM OUTSIDERS – SAME ASY TEAM 0:0 K2:1
18.06-18.16 DEPORTIVO MEDELIN – FC SZUWAKSY 0:2
18.18-18.28 WARYNA STREET – MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER 0:0 K2:3
18.30-18.40 ZIELMAXIK – LKS GORZYCE MAŁE 0:0 K1:2
18.42-18.52 FC WALKIELONA – STELMAX 1:2

Mecze Półfinałowe (3)
18.54-19.04 HORTUS TEAM – OZM OUTSIDERS 0:2
19.06-19.16 FC SZUWAKSY – MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER 1:0
19.18-19.28 LKS GORZYCE MAŁE – STELMAX 1:0

Mecze Finałowe
19.30-19.35 OZM OUTSIDERS – FC SZUWAKSY 0:1
19.40-19.45 OZM OUTSIDERS – LKS GORZYCE MAŁE 1:0
19.50-19.55 FC SZUWAKSY – LKS GORZYCE MAŁE 1:0

Galeria zdjęć z kilku spotkań rozegranych w ramach turnieju:

« 1 z 2 »

W turnieju jednak nie wyniki sportowe były najważniejsze, ale właśnie zebrana żywność, która trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.