W ostatnim meczu rundy zasadniczej koszykarze BM Slam Stal Ostrów pokonali AZS Koszalin i zapewnili sobie drugie miejsce po sezonie zasadniczym przed rundą play-off. Teraz w rundzie play-off zmierzymy się z Kingiem Szczecin.

Tylko w pierwszej kwarcie rywale nawiązali walkę z naszym zespołem. Drugą rozpoczęliśmy 16 punktową serią i zapewniliśmy sobie bezpieczne prowadzenie. Po 20 minutach był wynik 41:57 dla naszego zespołu.
Po zmianie stron nasz zespół kontrolował sytuacje, a trener Emil Rajković mógł rotować składem, dając pograć wszystkim zawodnikom. Ostatecznie wygrywamy 92:69 i kończymy rundę zasadniczą na doskonałym drugim miejscu.

BM Slam Stal rundę zasadniczą zakończył z 23 zwycięstwami i 9 porażkami. Wygraliśmy 14 z 15 ostatnich spotkań.

W fazie play-off zmierzymy się z Kingiem Szczecin, gdzie w rundzie zasadniczej w pierwszym meczu rozegranym 9 grudnia przed własną publicznością górą byli koszykarze ze Szczecina, którzy wygrali 91:101. W rewanżu wygraliśmy 82:77 i mecz ten został rozegrany 25 marca.

AZS Koszalin – BM Slam Stal Ostrów 69:92 (21:25, 20:32, 14:19, 14:16)

AZS Koszalin: Aleksandar Marelja 17, Nikola Malesević 13, Diante Baldwin 12, Kacper Młynarski 7, Szymon Kiwilsza 7, Aleksander Leńczuk 7, Jakub Dłoniak 2, Igor Wadowski 2, Modestas Kumpys 0, Damian Bernacki 0, Eryk Naczlenis 0.

BM Slam Stal Ostrów: Jure Skifić 14, Michał Chyliński 11, Grzegorz Surmacz 11, Stehpen Holt 10, Szymon Łukasiak 10, Nikola Marković 8, Tomasz Ochońko 8, Marc Carter 7, Mateusz Kostrzewski 5, Aaron Johnson 5.