Karty Kibica KKS Lech Poznań

KKS Lech Poznań oddał w ręce sympatyków poznańskiej drużyny decyzje o nowym wyglądzie karty kibica łączącej funkcje płatnicze ze stadionowymi wydawanej wspólnie z Bankami Spółdzielczymi SGB. Już dziś możesz zagłosować tutaj >>>

KKS Lech Poznań kontynuuje rozpoczętą w 2010 roku współpracę z Bankami Spółdzielczymi SGB. Jednym z jej elementów jest wydawanie karty kibica – łączącej funkcje płatnicze ze stadionowymi. Decyzja o jej nowym wyglądzie oddana została w ręce sympatyków poznańskiej drużyny.

Karta płatnicza, z którą wiążą się dodatkowe zniżki dla jej posiadaczy, dostępna jest w Bankach Spółdzielczych SGB. Kibice Kolejorza mogą głosować na jej nowy wizerunek w mediach społecznościowych Klubu (tutaj >>>).

Banki Spółdzielcze SGB od lat angażują się w wydarzenia sportowo-kulturalne.

– Cieszę się, że kibice Kolejorza zdecydują o wyglądzie nowej karty – mówi Roman Szewczyk, kierownik Biura Komunikacji i Marketingu SGB-Banku SA. – To kolejny element współpracy Banków Spółdzielczych SGB z Lechem Poznań. Dzięki karcie kibica sympatycy klubu mogą nie tylko nosić barwy Klubu w portfelu, ale także kupować bilety i gadżety w oficjalnym sklepie ze zniżką.

Karta Kibica SGB – KKS Lech to więcej niż karnet na mecze. Karta płatnicza MasterCard z funkcją zbliżeniową umożliwia płatności w punktach oznaczonych logo MasterCard na całym świecie, w tym na INEA Stadionie, płatności za zakupy w Internecie, wypłaty w bankomatach czy w punktach handlowo-usługowych oferujących usługę cash back. Dodatkowa funkcja karty umożliwia  wstęp na INEA Stadion.

Posiadacz karty może również skorzystać z dodatkowych promocji: 10% rabatu na pierwszy bilet lub karnet nabywany za pomocą karty, 15% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań czy 30% rabatu na usługi medyczne świadczone przez POLMED.

Karta Kibica KKS Lech Poznań Karty Kibica KKS Lech Poznań

 

inf/fot: https://www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna