V Ice Mat półmaraton – wyniki, galeria zdjęć.

600 biegaczy stanęło na starcie V Ostrowskiego ICE MAT półmaratonu, który odbył się 18 marca w Ostrowie Wielkopolskim. Najszybciej trasę 21,0975km pokonał Mateusz Łańduch. Wśród kobiet najszybsza była Izabela Wierzchowska.

Dzisiejszy półmaraton nie należał na najłatwiejszych, minusowa temperatura, leżący na poboczach śnieg i lód utrudniał biegaczom pokonanie dystansu. Chwilę przed starem biegu na trasę wyjechały jeszcze piaskarki, aby przygotować ją przed dzisiejszą imprezą biegową.

Z czasem 01:13:52 najszybciej trasę półmaratonu pokonał Mateusz Łańduch, a tuż za nim finiszował Piotr Stachyra. Trzeci na mecie był Damian Kluczyk.

Wśród kobiet najszybsza była Izabela Wierzchowska, która linię mety minęła z czasem 01:26:38. Druga była Klaudia Walewska, a trzecia Marta Hagen.

Najszybszym reprezentantem naszego powiatu był trzeci na mecie Damian Kluczyk.