Koszykarki TS Ostrovia w dzisiejszym meczu przed własną publicznością zostały rozgromione przez InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski, aż 55:113

Już na początku spotkania rywalki objęły prowadzenie i po dwóch minutach prowadziły już 6 punktami. To była zapowiedź co się będzie działo, gdyż z minuty na minutę gorzowianki powiększały swoje prowadzenie. Po pierwszej kwarcie prowadziły już 16 punktami.

W dalszej części spotkania nie zmienił się przebieg meczu, rywalki trafiały powiększając przewagę. Niestety ostrowianki popełniały błędy oraz nie trafiały. Po 20 minutach na tablicy był wynik 26:62 i już było wiadomo, kto wygra dzisiejsze spotkania. Otwarta była tylko kwestia wysokości przegranej naszej drużyny.

Ostatecznie wysoko przegrywamy i jest to piąta z rzędu porażka naszej drużyny w tym sezonie.

« 1 z 2 »

TS Ostrovia Ostrów – InvestInTheWest Enea Gorzów 55:113 (17:33, 9:29, 12:28, 17:23 )

TS Ostrovia Ostrów: J. Ossowska 8, K. Jaworska 8, E. Jackowska 3, K. Podkańska 5, J. Burdette 9, K. Joks 3, K. Motyl 5, S. Nowicka 0, A. Wajler 0, K. Kaczmarek 0, K. King 14

InvestInTheWest Enea Gorzów: D. Stelmach 10, S. Zoll-Norman 14, A. Atkins 11, L. Juskaite 18,M. Papova 20, A. Prezelj 15, J. Rytsikowa 3, A. Fikiel 7, K. Dźwigalska 4, K. Linskens 11