Dziewiątą porażkę w tym sezonie mają już na koncie koszykarki TS Ostrovia. W dzisiejszym spotkaniu uległy niepokonanym w tym sezonie koszykarkom CCC Polowice 43:81.

Koszykarki TS Ostrovia w dzisiejszym spotkaniu podejmowały niepokonany zespół CCC Polkowice. Już od początku spotkania to rywalki kontrolowały grę, zdobywając z minuty na minutę coraz większą przewagę punktową. Po pierwszej kwarcie prowadziły już 10 punktami.

Na początku drugiej kwarty K. Kaczmarek zdobyła punkty dla Ostrovii, jednak wtedy ostrowskie zawodniczki stają na 6 minut. CCC Polkowice w tym czasie trafia i uzyskuje 19 punktowe prowadzenie. Ostatecznie po 20 minutach gry polkowiczanki prowadziły 15 punktami.

Po zmianie stron było już tylko gorzej. Ostrowianki w trzeciej kwarcie zdobywają tylko 6 punktów, gdy rywalki, aż 29. W tym momencie losy spotkania już się rozstrzygnęły i ostatecznie przegrywamy 43:81.

Niestety TS Ostrovia nadal jest bez zwycięstwa w tym sezonie i na razie nie widać światełka w tunelu.