Kick-Boxing Club Poprawa

Tomasz Przybylski reprezentant Kick-Boxing Club Poprawa Ostrów Wlkp. spisał się znakomicie podczas turnieju Mistrzostw Polski seniorów K-1 rozegranego w 17-19 w Warszawie. Zdobył tam brązowy medal w formule K1 -75kg.

W pierwszej walce eliminacyjnej spotkał się z reprezentantem Gym Fight Wrocław Krzystofem Olszewskim. Początek walki był wyrównany, lecz z każdą minutą Tomek uzyskiwał przewagę i pewnie zwyciężył pojedynek.

W walce ćwierćfinałowej zmierzył się z doświadczonym Konradem Czopowiczem (Legia Warszawa). 1 runda walki była wyrównana, zaś druga runda to już ogromna przewaga Przybylskiego, który doprowadził do liczenia swojego przeciwnika, a jego narożnik po drugiej rundzie postanowił poddać swojego podopiecznego, czym przed czasem zwyciężył Przybylski awansując do półfinału i zapewniając sobie brązowy medal.

Tomasz Przybylski  Kick-Boxing Club Poprawa

W walce o finał tej imprezy na przeciw reprezentanta KBC Ostrów wlkp. stanął Michał Bardan (KKK Chełm) i od samego początku mocno przycisnął Przybylskiego posyłając go na deski.

Po tym Tomek obudził się i powoli nadrabiał straty lecz rywal był w świetnej formie tego dnia i nie pozwolił aby jego przewaga stopniała. Bardan w finale zwyciężył swój pojedynek i został Mistrzem Polski.

Tomek stoczył 3 mocne walki i tym samym potwierdził, że również w formule K-1 w mocno obsadzonej kategorii -75kg zalicza się do krajowej czołówki.

 

inf/fot:Radosław Radomski