Sportowe podsumowanie tygodnia rozpoczynamy od wygranej koszykarzy BM Slam Stal z Legią Warszawa 75:60. Niestety mecz nie zachwycił, przynajmniej w pierwszej połowie, ale ostatecznie liczy się końcowy rezultat i wygrana.

Więcej o tym spotkaniu w TYM ARTYKULE:

Koszykarki TS Ostrovia przegrały z wicemistrzyniami Polski Wisłą CanPack Kraków 65:77. Wicemistrzynią Polski pokonanie ostrowskiego zespołu nie przyszło łatwo, a więcej o tym spotkaniu można przeczytać TUTAJ http://www.sportowyostrow.pl/2018/ts-ostrovia-przegrala-wisla-canpack-krakow-4499

Był to udany tydzień dla koszykarzy KS Stal Ostrów. Najpierw w środę pokonali we własnej hali AZS Częstochowa 73:72, a w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu pokonali MKS Otmuchów 81:67.

KS Stal Kosz wygrywa po raz kolejny!

W piątek zakończyła się pierwsza runda Ostrów Basket Ligi. Mamy już ostateczną kolejność 13 zespołów, z których osiem od wtorku rozpocznie walkę o mistrzostwo Ostrów Basket Ligi.

Koniec rundy grupowej Ostrów Basket Ligi 17/18!

Rezultatem 2:2 zakończył się mecz sparingowy Ostrovii 1909 i KP Centra 1946. Trenerzy obu drużyn ustalili, że rozegrane zostaną 4 tercje po 30 minut.

Zwycięstwa odnieśli nasi tenisiści stołowi w niedzielnych wyjazdowych spotkaniach. RLKTS Ochman Raszków pokonał LKS Burza Drzeczkowo 7:3 oraz KS Polonia Śmigiel 9:1. LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski pokonał natomiast KS Polonia Śmigiel 6:4, a LKS Burza Drzeczkowo 9:1.