Szczypiorniści KPR Ostrovia przegrali dzisiejsze spotkanie z Siódemką Miedź Legnica. W regulaminowym czasie gry był wynik remisowy, jednak w rzutach karnych lepsi byli goście.

Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Ostrowa jednak w połowie pierwszej połowy to goście objęli prowadzenie. Zwiększyli je nawet do 5 bramek, jednak w końcówce ostrowianie odrobili część straty i po 30 minutach był wynik 14:16 dla Legnicy.

Po zmianie stron zawodnicy Ostrovii odrobili dwubramkową stratę i wyszli na 12 minut przed końcem spotkania na prowadzenie. Do końca meczu toczyła się wyrównana walka i ostatecznie w regulaminowym czasie gry mieliśmy na tablicy wynik remisowy 31:31. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali goście.

KPR Ostrovia – Siódemka Miedź Legnica 31:31 (14:16) rzuty karne 3:4.