Porażka na inauguracje [FOTO]

Ostrovia 1909 przegrała inauguracyjne spotkanie nowego sezonu w ramach rozgrywek IV ligi z KS Opatówek 0:1.

W 15 minucie w boczną siatkę po podaniu Tomasza Kempińskiego trafił Damian Błaszczyk. To było spotkanie twardej walki dwóch mocnych ekip. W 82 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Maciej Mikulski, ale jego strzał nogami obronił Jacek Kuświk, golkiper beniaminka IV ligi.

W 86 minucie z okolic 30 metra uderzał jeden z zawodników KS-u. Zdaniem arbitra bocznego Bartosz Jankowski tak interweniował, że futbolówka całym obwodem przekroczyła linię bramkową.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a kolejnym rywalem ostrowskiego zespołu będzie Farmutil Orkan Śmiłowo.

Ostrovia 1909 – KS Opatówek 0:1 (0:0)