Porażka po dogrywce BM Slam Stal. [FOTO]

Po meczu pełnym emocji koszykarze BM Slam Stal Ostrów przegrali po dogrywce z AZS Koszalin 80:83.

Początek spotkania dał przewagę naszej drużynie, niestety w połowie kwarty zaczynają się błędy po naszej stronie oraz nie trafiamy w wyniku czego, goście odrabiają i kończy się ona remisem 17:17.

Niestety w drugiej kwarcie ponownie gramy nieskutecznie co wykorzystuje AZS, uzyskując 7 punktowe prowadzenie. W końcówce jednak gramy dużo lepiej w wyniku czego na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem na tablicy 36:28, co dobrze wróżyło przed zmianą stron.

Jednak po przerwie AZS zredukował stratę, a następnie uzyskali nawet 8 punktowe prowadzenie. Trafienie M. Carter w końcówce zredukowało nasza stratę do 6 punktów.

Niestety w czwartej kwarcie AZS początkowo utrzymywał bezpieczne dla nich prowadzenie. Wtedy odnotowujemy 8 punktową serie i wracają nadzieje, na pozytywną końcówkę. W połowie kwarty na tablicy mamy wynik po 61 i tutaj goście znowu zagrali lepiej od naszych zawodników, w wyniku czego udało im się odskoczyć na 6 punktów. Udaje się nam zniwelować przewagę gości tylko do 3 punktów i wtedy w ostatniej sekundzie Jure Skifić trafia za 3, co daje nam dogrywkę.

Niestety w dogrywce skuteczniejszy okazał się AZS, który uzyskuje prowadzenie i nie oddaje go do końca spotkania.

W swoim debiucie Marc Carter zdobył 14 punktów.

« 1 z 3 »

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – AZS Koszalin 80:83 (17:17, 19:11, 12:26, 21:15, d. 11:14)

BM Slam Stal: Michał Chyliński 17, Adam Łapeta 15, Marc Carter 14, Mateusz Kostrzewski 7, Aaron Johnson 7, Jure Skifić 7, D.J. Richardson 5, Grzegorz Surmacz 4, Łukasz Majewski 2, Tomasz Ochońko 2, Grzegorz Kulka 0.

AZS: Aleksandar Marelja 25, Jakub Dłoniak 12, Kacper Młynarski 12, Damian Jeszke 11, Diante Baldwin 11, Modestas Kumpys 10, Szymon Kiwilsza 2, Igor Wadowski 0, Qyntel Woods 0, Aleksander Leńczuk 0.