Zwycięstwem zakończyli rundę jesienną piłkarze Ostrovii 1909, pokonując przed własną publicznością Kotwicę Kornik – 3:0.

Jako pierwsi zaatakowali dwukrotnie goście. W miarę upływu czasu coraz groźniejsze akcje konstruowali biało-czerwoni. W 40 minucie na strzał zdecydował się Maciej Mikulski. Golkiper Kotwicy odbił piłkę przed siebie, a celną dobitką popisał się Daniel Kaczmarek.

W 58 minucie było już 2:0, a duży udział przy golu miał Michał Giecz, który zdołał dośrodkować futbolówkę niemal z linii końcowej na 20 metr. Tam nieprzypilnowany znalazł się Marek Szymanowski, który huknął nie do obrony pod poprzeczkę.

W doliczonym czasie gry świeżo wprowadzony na murawę Mariusz Poślednik w środku pola zainicjował akcję, którą z bliskiej odległości wykończył Maciej Mikulski.

Rundę jesienną ostrowianie zakończyli na piętnastej pozycji z dorobkiem 23 punktów. Wygrali 7 spotkań, 2 zremisowali i niestety, aż 10 przegrali.

Ostrovia 1909 – Kotwica Kórnik 3:0 (1:0)