S.S.W CENTER-TEAM Odolanów Agnieszka Tomczak, Dawid Barczak, Michał Grzesiak

S.S.W CENTER-TEAM Odolanów Agnieszka Tomczak, Dawid Barczak, Michał GrzesiakW turnieju Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu formule kick-light Dawid Barczak zdobył tytuł mistrza Polski w formule kick-light kat. junior – 74kg, Michał Grzesiak obronił tytuł w wadze -94kg seniorów sprzed roku.

Turniej Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu formule kick-light odbył się Kartuzach w dniach 9-11.03.2018, a organizatorem był klub Polska Flota Rebelia Kartuzy i Polski Związek Kickboxingu.

S.S.W CENTER-TEAM Odolanów reprezentowali Agnieszka Tomczak, Dawid Barczak oraz Michał Grzesiak.

Dawid Barczak zdobył tytuł mistrza Polski w formule kick-light kat. junior – 74kg. Rywalizacji w jego kategorii stanęło 17 zawodników. Trzy walki Dawid wygrał jednogłośnymi decyzjami sędziów, a do dwóch walki przeciwnicy nie wyszli do pojedynku, oddając walkowerem walkę. Ten turniej był dla niego przetarciem po kontuzji i przygotowanie do rywalizacji w Mistrzostwach Polski w formule K-1, które już 16-go marca rozpoczną się w Warszawie.

Dawid Barczak
Michał Grzesiak obronił tytuł w wadze -94kg seniorów sprzed roku i potwierdził, że jest numerem jeden w kraju. Zwyciężył w trzech pojedynkach jednogłośnymi werdyktami sędziowskimi w tym finałową przez przewagę techniczną.

Michał Grzesiak
Agnieszka Tomczak debiutowała w kategorii -60 kg seniorów. Przegrała swój pojedynek, jednak potencjał w niej drzemiący na pewno da wyniki przy większym doświadczeniu. Nie łatwo jest wejść w rywalizację z seniorkami, które w tych turniejach rywalizują od lat.

 

inf/fot: S.S.W CENTER-TEAM Odolanów