W sobotę, 20 października, rozegrano trzecią i czwartą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Ostrowski zespół we własnej hali podejmował KS Polonie Śmigiel oraz KS Wamet Dąbcze.

W pierwszy meczu tego dnia ostrowianie zremisowali z drużyną KS Polonia Śmigiel 5:5, a w drugim popołudniowym meczu pokonali zespół KS Wamet Dąbcze 6:4 . Po czterech kolejkach zespół ostrowskiego „TAJFUNA” z dorobkiem siedmiu punktów został liderem II ligi.

– W pierwszym meczu nasz zespół od początku utrzymywał dwupunktową przewagę nad drużyną gości i prowadził już 5:3. Jednak nasi zawodnicy po zaciętej walce przegrali dwa ostatnie pojedynki i mecz zakończył się niespodziewanym remisem. Prawdziwym sprawdzianem dla naszej drużyny był drugi mecz z drużyną KS Wamet Dąbcze, bo goście przed sezonem wzmocnili się dwoma zawodnikami występującymi w ubiegłym sezonie w I lidze. Po bardzo wyrównanym meczu nasi zawodnicy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i pewnie pokonali zespół z Dąbcza 6:4 – powiedział trener ostrowskiej drużyny, Robert Strzelczak.