Lider za silny. Centra przegrywa z Świtem Skolwin.

KP CentraPiłkarze KP Centra wysoko przegrali sobotnie wyjazdowy mecz z liderem III ligi Świtem Skolwim rozegranego w ramach 23 kolejki III ligi.

Jak przystało na lidera, piłkarze Świtu Skolwin pierwszą bramkę zdobyli w 17 minucie. 15 minut później Adam Nagórski zdobył drugą bramkę dla gospodarzy.

Po zmianie stron rywale nie poprzestali na dwubramkowym prowadzeniu. Ponownie Adam Nagórski trafił do naszej bramki po 3 minutach od rozpoczęcia gry. W 60 minucie było już 4:0, gdy gospodarze wykorzystali rzut karny. Jedyną bramkę dla naszego zespołu w 66 minucie zdobył Dariusz Reyer, który wykorzystał rzut karny. Do końca spotkania gospodarze jeszcze dwukrotnie trafili do bramki Centry i ostatecznie przegrywamy 6:1.

Świt Skolwin – Centra Ostrów 6:1 (2:0)

1:0 Mateusz Kosacki 17′,
2:0 Adam Nagórski 32′,
3:0 Adam Nagórski 48′,
4:0 Kacper Wojdak 60′,
4:1 Centra: Dariusz Reyer 66′
5:1 Adam Nagórski 70′,
6:1 Michał Misiak 75′

Składy:

Świt Skolwin: Matłoka – Bil, Odlanicki, Kosacki – Wojdak, Hilicki (62’ Misiak), Wyganowski (55’ Filipowicz), Ortel (57’ Ładziak), Szczepanik – Walków (67’ Krawiec), Nagórski.
Centra Ostrów: Maj – Sztok, Adamiak (22’ Wieczorek), Reyer, Sikora – Strączkowski, Przezak, Izydorski, Wandzel, Michalski – Kucharski.