Lech Poznań

Lech PoznańOgłoszony został harmonogram sprzedaży biletów na dwa ostatnie mecze Lecha Poznań przy Bułgarskiej w rundzie finałowej, gdzie rywalami poznańskiej drużyny będą Jagiellonia Białystok oraz Legia Warszawa.

Bilety na dwa ostatnie spotkania Lotto Ekstraklasy w Poznaniu niebawem trafią do sprzedaży. Przed nami emocjonujące mecze z drużynami, z którymi Lech bezpośrednio walczy o tytuł Mistrza Polski. Harmonogram sprzedaży i ceny wejściówek na starcia z Jagiellonią Białystok oraz Legią Warszawa właśnie został opublikowany przez poznański klub.

Ostatnia prosta w walce o mistrzostwo Lecha Poznań

Dwa ostatnie mecze przy Bułgarskiej, to prawdziwe piłkarskie widowiska. Najpierw do Poznania przyjedzie Jagiellonia (09.05.), z którą w obecnym ligowym sezonie Lech wygrał na INEA Stadionie aż 5:1. Na zakończenie obecnej kampanii w stolicy Wielkopolski pojawi się Legia (20.05.). Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć!

Za bilety na spotkanie z Jagiellonią kibic zapłaci 35 złotych do strefy B i 50 złotych do strefy A. Wejściówki na starcie z Legią Warszawa kosztować będą odpowiednio 75 zł i 110 zł. Co ważne, karty wstępu na mecz ze stołecznym klubem dostępne najpierw będą w sprzedaży zamkniętej, a dopiero później (10.05.) rozpocznie się sprzedaż otwarta.

Karnety na Lecha Poznań cały czas w sprzedaży

Zanim mecze z Jagiellonią i Legią, już w sobotę przy Bułgarskiej spotkanie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze (28.04.). Cały czas trwa sprzedaż karnetów na rundę finałową, obowiązujących na trzy mecze, które pozostały Kolejorzowi do rozegrania na INEA Stadionie. Co ważne, zakup abonamentu gwarantuje nie tylko miejsce na trzech ligowych starciach, ale także umożliwia zakup maksymalnie dwóch biletów na mecz Lech-Legia w sprzedaży zamkniętej (7-8 maja).

Harmonogram sprzedaży biletów:

od 24 kwietnia – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Jagiellonia

do 28 kwietnia – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Górnik

7-8 maja – sprzedaż zamknięta biletów na mecz Lech-Legia dla posiadaczy karnetów Sezon 17/18, Wiosna18+Runda Finałowa, Runda Finałowa18 (maksymalnie dwa bilety); sprzedaż startuje o godzinie 10:00

9 maja – brak sprzedaży biletów na Lech-Legia; w dniu meczu sprzedaż biletów na Lech-Jagiellonia

10 maja, godzina 10:00 – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Legia; sprzedaż wyjątkowo w kasie nr 2 na INEA Stadionie