KS Stal Kosz przegrywa po dogrywce.

Koszykarze KS Stal Kosz przegrali dzisiaj przed własną publicznością z AZS AGH Kraków 88:97 w drugim meczu drugiej rundy play-off i to nasi rywale awansowali do dalszych rozgrywek.

Dzisiejszy mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych koszykarzy, gdzie pierwsi obejmujemy prowadzenie. Rywale próbują naciskać, jednak ostatecznie pierwszą kwartę kończymy, prowadząc 6 punktami.

W drugiej powiększamy tylko prowadzenie i po 20 minutach gry prowadziliśmy 52:31. Przez większość trzeciej kwarty utrzymujemy bezpieczne dwucyfrowe prowadzenie, niestety pod jej koniec, a następnie w czwartej odsłonie dzisiejszego meczu to rywale grają lepiej.

Nasz zespół popełnia kilka błędów, a rywale przez nieco ponad 3 minuty czwartej kwarty zaliczają 17 punktową serie i odrabiają niemal całą swoją punktową stratę. Wtedy nasz zespół wrócił na właściwe tory i obejmujemy kilku punktowe prowadzenie. Na minutę przed końcem krakowianie ponownie grają lepiej i doprowadzają do remisu. Nasi zawodnicy w tej końcówce rzucają nie celnie i o dalszym losie rywalizacji zdecydować musiała dogrywka.

W dogrywce lepiej ponownie zaczął nasz zespół, jednak po dwóch minutach gry rywale doprowadzają po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu do remisu, a następnie obejmują prowadzenie, którego nie oddają już do końca spotkania. Ostatecznie przegrywamy przed własną publicznością i to nasi rywale grają dalej.