Szczypiorniści KPR Ostrovia wygrali dzisiejsze spotkanie z KS Forza Wrocław, jednak o końcowym rozstrzygnięciu zdecydowały rzuty karne.

Ostrowscy szczypiorniści po pierwszej połowie przegrywali różnicą sześciu bramek. W drugiej połowie początkowo toczyła się wyrównana walka i goście nie pozwalali ostrowskiemu zespołowi na odrobienie strat. Wtedy Patryk Faluszny zaczął fenomenalnie bronić dostępu do naszej bramki. Jego koledzy z pola skutecznie wykorzystali swoje szanse, dzięki czemu ostrowski zespół doprowadził do remisu. W końcówce toczyła się zacięta walka o zwycięstwo, jednak ostatecznie w regulaminowym czasie gry mieliśmy wynik 21:21.

W rzutach karnych lepsi okazali się nasi zawodnicy, gdzie Mateusz Foterek dwukrotnie obronił rzuty rywali.

KPR Ostrovia – KS Forza Wrocław 21:21 (7:13) k. 5:3