Kolejne zwycięstwo BM Slam Stal Ostrów. [FOTO]

Koszykarze BM Slam Stal odnieśli kolejne zwycięstwo w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi i pokonali dzisiaj Miasto Szkła Krosno 82:66. Jest to 12 wygrana naszych zawodników w tym sezonie.

Od początku spotkania to nasz zespół rozpoczął od prowadzenia i tym razem to już na samym początku spotkania A. Johnson zaczął punktować. Rywale starali się trzymać w bezpiecznej odległości punktową do naszego zespołu, jednak udało się to tylko przez dwadzieścia minuty.

Już na początku trzeciej kwarty dzięki trafieniom A. Johnsona i A. Łapety uzyskujemy dwucyfrowe prowadzenie, którego rywale nie mogą zniwelować przez cała kwartę. W ostatniej odsłonie dzisiejszego spotkania przez minutę Miasto Szkła mogło mieć jeszcze nadzieje na zaciętą końcówkę, gdy zniwelowali swoja stratę do 7 punktów. Jednak pozostała część spotkania należała do naszych koszykarzy, gdzie szybko uzyskujemy dwucyfrowe prowadzenie, które systematycznie powiększamy.

Ostatecznie wygrywamy 16 punktami i jest to 12 zwycięstwo naszej drużyny w obecnym sezonie.

W ostrowskim zespole po raz kolejny doskonałe spotkanie rozegrał Aaron Johnson, który zdobył 19 punktów i miał 9 asyst.

« 1 z 2 »

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Miasto Szkła Krosno 82:66 (17:15, 19:14, 25:22, 21:15)

BM Slam Stal: Aaron Johnson 19, Michał Chyliński 12, Jure Skifić 12, Mateusz Kostrzewski 10, Grzegorz Surmacz 9, Adam Łapeta 7, Tomasz Ochońko 7, Grzegorz Kulka 4, Łukasz Majewski 2, Szymon Łukasiak 0, Michał Kierlewicz 0.

Miasto Szkła: Jakov Mustapić 16, JayVaughn Pinkston 14, Davis Lejasmeiers 9, Peter Alexis 9, Grzegorz Grochowski 8, Krzysztof Jakóbczyk 7, Marcin Sroka 3, Dariusz Oczkowicz 0, Damian Pogoda 0.