TS Ostrovia

W niedzielę, 25 listopada, koszykarki TS Ostrovia przegrały po raz ósmy w tym sezonie w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet. Dzisiaj Artego Bydgoszcz pokonała nasz zespół 79:43, a ostrowianki w 3 kwarcie zdobyły tylko 2 punkty.

Obecny sezon nie jest udany dla ostrowskiego zespołu. Wygrana naszego zespołu patrząc na dotychczasową grę z pewnością byłaby sporą niespodzianką, jednak kibice ostrowskiej koszykówki liczyli w końcu na przełamanie. Nadzieje taką mogła przynieść pierwsza kwartą, którą przegrywamy tylko 1 punktem. Niestety po tej kwarcie ostrowianki stanęły i to na 20 minut.

W drugiej ostrawianki zdobyły tylko 4 punkty, jednak jeszcze gorzej było w trzeciej, gdy tylko 2 punkty w końcówce zdobyła Jeanna Burdette.

Jest to ósma porażka naszego zespołu i w ramach tego sezonu TS Ostrovia nie odniosła jeszcze żadnego zwycięstwa.

Artego Bydgoszcz – TS Ostrovia Ostrów 79:43 (18:17, 20:4, 25:2, 16:20)

Artego Bydgoszcz: E. Międzik 15, A. Szott-Hejmej 12, J. Mcbride 6, D. Stanković 13, Z. Morrison 8, K. Kocaj 3, P. Kuczyńska 0, P. Niedziółka 0, K. Poboży 10, T. Radočaj 6, M. L. Engelman 6
TS Ostrovia Ostrów: J. Ossowska 6, K. Motyl 3, E. Jackowska 11, K. Podkańska 8, J. Burdette 7, K. Jaworska 0, K. Joks 3, S. Nowicka 0, A. Wajler 5, K. Kaczmarek 0, K. King 0