Fogo Unia najlepsza podczas DMPJ w Ostrowie.

W poniedziałek na Stadionie Miejskim odbyła się zaległa VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy A. Najlepiej pojechali zawodnicy Fogo Unia Leszno. W dzisiejszych turnieju w oficjalnych zawodach zadebiutowała Monika Nietyksza.

 

Zawodnicy Gogo Unia Leszno zdobyli dzisiaj w Ostrowie 25 punktów wyprzedzając Falubaz Zielona Góra oraz Betard Sparta Wrocław. Komplety punktów zdobyli Sebastian Niedźwiedź oraz Patryk Wojdyło.

 

Dzisiaj na torze swój oficjalny debiut zanotowała Monika Nietyksza, która w poniedziałek została wypożyczona do końca 2018 roku do MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. z forBET Włókniarza Częstochowa.

Galeria zdjęć z VII rundy DMPJ

 

PUNKTACJA

I Fogo Unia Leszno – 25 pkt.
10. Szymon Szlauderbach – 10+1 (2,2*,3,3)
11. Kacper Pludra – 5 (1,1,3,-)
12. Wiktor Trofimow- 8+1 (3,3,-,2*)
25. Krzysztof Sadurski – 2 (1,1)

II Falubaz Zielona Góra – 22 pkt.
7. Sebastian Niedźwiedź – 12 (3,3,3,3)
8. Mateusz Tonder – 4+1 (w,1*,2,1)
9. Damian Pawliczak – 6+2 (2*,2,0,2*)

III Betard Sparta Wrocław – 21 pkt.
4. Przemysław Liszka – 7+2 (2*,1,2,2*)
5. Patryk Wojdyło – 12 (3,3,3,3)
6. Kacper Konieczny – 2+1 (0,0,d,2*)

IV Lokomotiv Daugavpils – 19 pkt.
16. Elvis Avgucevics – 4+2 (1*,1*,1,1)
17. Davis Kurmis – 8 (2,3,2,1)
18. Artiom Trofimow – 7+1 (2*,3,2,0)

V MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 17 pkt.
1. Kamil Nowacki – 8+1 (1,2*,3,2)
2. Nikodem Bartoch – 1 (0,-,1,w)
3. Marcel Studziński – 8 (3,0,3,2)
22. Monika Nietyksza – 0 (0)

VI Arge Speedway Wanda Kraków – 13 pkt.
13. Kamil Kiełbasa – 3 (0,1,0,2)
14. Bartłomiej Kowalski – 10 (3,3,1,3)
15. Patryk Zieliński – zwolnienie lekarskie

VII OK Kolejarz Opole – 8 pkt.
19. Jarosław Krzywosz – 3 (1,0,1,1)
20. Kamil Kamiński – zwolnienie lekarskie
21. Mateusz Pacek – 5 (1,2,2,0)
28. Adrian Bialk – zwolnienie lekarskie

Bieg po biegu:
1. Wojdyło, Liszka, Nowacki, Bartoch
2. Niedźwiedź, Szlauderbach, Pludra, Tonder (w)
3. Kowalski, Kurmis, Avgucevics, Kiełbasa
4. Studziński, Nowacki, Krzywosz, Kamiński
5. Niedźwiedź, Pawliczak, Liszka, Konieczny
6. W. Trofimow, Szlauderbach, Kiełbasa, Zieliński
7. Kurmis, A. Trofimow, Pacek, Krzywosz
8. Nowacki, Pawliczak, Tonder, Studziński
9. W. Trofimow, Liszka, Pludra, Konieczny
10. Kowalski, Pacek, Kamiński, Zieliński
11. Studziński, Kurmis, Avgucevics, Nietyksza
12. Wojdyło, Liszka, Kowalski, Kiełbasa
13. A. Trofimow, Tonder, Avgucevics, Pawliczak
14. Pludra, Pacek, Sadurski, Kamiński
15. Kowalski, Studziński, Bartoch, Zieliński
16. Wojdyło, A. Trofimow, Avgucevics, Konieczny (d)
17. Niedźwiedź, Pawliczak, Krzywosz, Pacek
18. Szlauderbach, Nowacki, Sadurski, Bartoch (w)
19. Wojdyło, Konieczny, Krzywosz, Kamiński
20. Niedźwiedź, Kiełbasa, Tonder, Zieliński
21. Szlauderbach, W. Trofimow, Kurmis, A. Trofimow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.