Eliminacje MMPPK wygrywa ROW Rybnik.

Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych jakie odbyły się dzisiaj w Ostrowie wygrał duet ROW-u Rybnik w składzie Lars Skupień i Robert Chmiel.

Podczas odbywających się dzisiaj ostrowskich eliminacji zawodnicy rywalizowali o dwa miejsca premiowane awansem do finału. Najlepsi okazali się Lars Skupień i Robert Chmiel z ROW-U Rybnik, którzy zdobyli 28 punktów.

Drugie miejsce zajął Falubaz Zielona góra, który pojechał w składzie Alex Zgardziński, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder. Zielonogórzanie zdobyli 24 punkty.

Ostrowscy zawodnicy wywalczyli 15 punktów.

Galeria zdjęć z Eliminacje MMPPK w Ostrowie.

Wyniki Eliminacji MMPPK w Ostrowie.

I. ROW Rybnik – 28:
1. Lars Skupień – 15+3 (3,2*,3,2*,3,2*)
2. Robert Chmiel – 13+2 (0,3,2*,3,2*,3)
15. Przemysław Giera – ns

II. Falubaz Zielona Góra – 24:
9. Alex Zgardziński – 12+3 (3,2*,1*,2*,1,3)
10. Sebastian Niedźwiedź – 10+1 (2*,3,2,3,u/ns,-)
19. Mateusz Tonder – 2+1 (2*)

III. Get Well Toruń – 22:
3. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+3 (1*,3,2*,0,2*,3)
4. Marcin Kościelski – 1 (-,1,-,-,-,-)
16. Daniel Kaczmarek – 10 (2,3,1,3,1)

IV. Orzeł Łódź – 18:
13. Jakub Miśkowiak – 15 (1,3,3,3,3,2)
14. Mateusz Błażykowski – 3+1 (0,1,0,0,2*,0)

V. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 15:
7. Kamil Nowacki – 7 (3,1,1,2,0,-)
8. Marcel Studziński – 6+1 (2*,d,-,-,1,3)
18. Nikodem Bartoch – 2+1 (0,1*,1)

VI. Euro Finannce Polonia Piła – 12:
11. Patryk Fajfer – 5 (0,-,0,3,0,2)
12. Paweł Staniszewski – 5 (1,2,1,-,1,-)
20. Piotr Gryszpiński – 2+1 (0,2*,w)

VII. OK Kolejarz Opole – 7:
5. Mateusz Pacek – 2 (0,d,1,0,0,1)
6. Adrian Bialk – 5 (1,2,d,1,1,d)

Bieg po biegu:
1. Skupień, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Chmiel
2. Nowacki, Studziński, Bialk, Pacek
3. Zgardziński, Niedźwiedź, Staniszewski, Fajfer
4. Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
5. Kopeć-Sobczyński, Bialk, Kościelski, Pacek (d)
6. Niedźwiedź, Zgardziński, Nowacki, Studziński (d)
7. Miśkowiak, Staniszewski, Błażykowski, Gryszpiński
8. Skupień, Chmiel, Pacek, Bialk (d)
9. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Bartoch
10. Miśkowiak, Niedźwiedź, Zgardziński, Błażykowski
11. Chmiel, Skupień, Staniszewski, Fajfer
12. Niedźwiedź, Zgardziński, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński
13. Fajfer, Gryszpiński, Bialk, Pacek
14. Miśkowiak, Nowacki, Bartoch, Błażykowski
15. Skupień, Chmiel, Zgardziński, Niedźwiedź
16. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Staniszewski, Fajfer
17. Miśkowiak, Błażykowski, Bialk, Pacek
18. Chmiel, Skupień, Studziński, Nowacki
19. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kaczmarek, Błażykowski
20. Zgardziński, Tonder, Pacek, Bialk (d)
21. Studziński, Fajfer, Bartoch, Gryszpiński (w)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.