Trzeci tytuł Mistrza Polski w tym roku wywalczył Dawid Barczak z Center-Team Odolanów, tym razem podczas mistrzostw Polski w Legnicy w dniach 20-22 kwietnia 2018r,. w formule low-kick w wadze -71kg.

To trzecie zawody rangi mistrzostw Polski w tym roku i trzeci raz Dawid Barczak zwycięża, czym potwierdza, że jest niekwestionowanym mistrzem tej wagi. Począwszy od Kartuz gdzie w dniach 9-11 marca zwyciężył w formule kick-light, po tygodniu w Warszawie zwyciężył w najtrudniejszej formule kickboxingu K-1 i teraz potwierdził, że ring krajowy należy w tym roku do niego! Zwyciężając w low-kicku.

Przed Dawidem Barczakiem czas na odpoczynek po bardzo pracowitym okresie. Jednak już musimy zacząć myśleć o przygotowaniach do Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się we wrześniu

Zawody w Legnicy to także dobry występ Huberta Sikory który w kategorii -63,5 kg junior młodszy wywalczył srebrny medal. W półfinale pokonał zawodnika Sewerya Obszyńskiego (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) jednogłośną decyzją sędziów. W finale uległ bardzo doświadczonemu już Kacprowi Adamczewskiemu (KS Gym Fight Wrocław).

inf/fot:Center-Team Odolanów