BM Slam Stal przegrała w Radomiu.

Koszykarze BM Slam Stal przegrali wyjazdowe spotkanie z Rosą Radom, gdzie wyraźnie prowadzili w pierwszej połowie, aby w drugiej oddać inicjatywę gospodarzom.

Przez pierwsze dwie kwarty nasi zawodnicy przeważali na parkiecie, uzyskując najpierw po 10 minutach 7 punktowe prowadzenie, a po pierwszej połowie prowadząc 11 punktami. Niestety po zmianie stron straty zaczynają odrabiać gospodarze i w ostatnich sekundach 3 kwarty doprowadzają do wyrównania.

W ostatniej kwarcie udaje nam się początkowo objąć prowadzenie, jednak gospodarze naciskają i w połowie kwarty obejmują kilku punktowe prowadzenie, którego naszym zawodnikom nie udało się zniwelować do końca spotkania. Ostatecznie wygrywa dzisiaj Rosa Radom 80:74.

Aaron Johnson zdobył w dzisiejszym meczu 24 punkty i zaliczył 5 asyst.

Rosa Radom – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:74 (16:23, 20:24, 23:12, 21:15)

Rosa: Kevin Punter 20, Michał Sokołowski 20, Ryan Harrow 11, Igor Zajcew 10, Patrik Auda 6, Daniel Szymkiewicz 6, Marcin Piechowicz 3, Szymon Szymański 2, Jarosław Trojan 2, Filip Zegzuła 0
BM Slam Stal: Aaron Johnson 24, Łukasz Majewski 13, Adam Łapeta 12, Jure Skifić 8, Tomasz Ochońko 7, Marc Carter 6, Mateusz Kostrzewski 4, Michał Chyliński 0, Grzegorz Kulka 0, Grzegorz Surmacz 0