W ramach 56. Biegu Republiki Ostrowskiej na starcie biegów młodzieżowych stanęło 600 zawodników nie tylko ze szkół z terenu Powiatu Ostrowskiego.

Wyniki biegów młodzieżowych 56. Biegu Republiki Ostrowskiej

Bieg 1 dziewczęta rocznik 2003
1.Oliwia Kwiecińska – SP 1 Ostrów/Gim
2.Marcelina Piec – SP 1 Ostrów/Gim
3.Klaudia Kupczyk – SP 2 Ostrów

Bieg 2 chłopcy rocznik 2003
1.Kacper Adamczak – Tarchały Wielkie/SP Wierzbno
2.Damian Drozdowski – ZSS Salezjanek Ostrów
3.Marek Jankowski – ZSS Salezjanek Ostrów

Bieg 3 dziewczęta rocznik 2004
1.Paulina Stempniak – Koźmin/SP3 Koźmin
2.Nadia Błaszczyk – SP 2 Ostrów
3.Julia Ułasik – SP 2 Ostrów

Bieg 4 chłopcy rocznik 2004
1.Kacper Zimniak – SP Raszków
2.Kamil Kauka – SP Mąkoszyce
3.Jakub Kowalski – SP Lewków

Bieg 5 dziewczęta rocznik 2005
1.Lena Dąbrówka – ZSS Salezjanek Ostrów
2.Inga Kanicka – ZSS Salezjanek Ostrów
3.Emilia Twardowska – SP 4 Ostrów

Bieg 6 chłopcy rocznik 2005
1.Mateusz Dziewięcki – SP Parzynów
2.Wojciech Kozłowski – SP Parzynów
3.Mikołaj Kaczocha – SP Raszków

Bieg 7 dziewczęta rocznik 2006
1.Olga Szlachta – SP Gorzyce Wielkie
2.Zofia Stempniak – SP 3 Koźmin
3.Hanna Ziarkiewicz – SP 18 Poznań

Bieg 8 chłopcy rocznik 2006
1.Dawid Frankowski – SP 11 Ostrów
2.Konrad Szymczak – SP 11 Ostrów
3.Hubert Brudło – SP 6 Ostrów

Bieg 9 dziewczęta rocznik 2007
1.Lena Kanicka – ZSS Salezjanek Ostrów
2.Gabriela Golińska – SP 3 Koźmin
3.Natasza Mucha – SP Nowe Skalmierzyce

Bieg 10 chłopcy rocznik 2007
1.Mikołaj Szulc – SP 14 Kalisz
2.Jan Molski – SP 5 Ostrów
3.Kornel Piotrowicz – SP Raszków

Bieg 11 dziewczęta rocznik 2008
1.Bianka Adamczewska – SP 7 Poznań
2.Nikola Łukaszewska – SP 2 Gniezno
3.Zuzanna Wróbel – SP 7 Kalisz

Bieg 12 chłopcy rocznik 2008
1.Bartosz Rzempołuch – SP 5 Turek
2.Bartosz Bil – SP 2 Ostrów
3.Wiktor Niśkiewicz – SP Raszków

Bieg 13 dziewczęta rocznik 2009 i młodsze
1.Martyna Matysiak – SP Strzałków
2.Martyna Dżugaj – SP 2 Twardogóra
3.Kalina Sołtysiak – Antonin/SP Dębnica

Bieg 14 chłopcy rocznik 2009 i młodsi
1.Nikodem Borecki – SP Janków Przygodzki
2.Franciszek Grzegorowski – SP 6 Ostrów
3.Wiktor Sudolski – SP Lewków

« 1 z 2 »