XV Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Magia Tańca”

XV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia Tańca"W Ostrowskim Centrum Kultury trwa XV Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Magia Tańca” i dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się koncert galowy na scenie OCK, gdzie zaprezentują się laureaci I miejsc w poszczególnych kategoriach tanecznych.

Decyzją Jury, laureatami Konkursu „Magia Tańca”, w dniu 7.10. br. zostali:

TANIEC KLASYCZNY/NEOKLASYCZNY
– GRUPY, 7-10 LAT:
1. „Motyle” MDK Radom
2. „Jesienny las” La Fitness Club Środa Wielkopolska
3. „Laleczki” MDK Ostrów Wlkp.
– GRUPY 11-13 LAT:
1. „Retrospekcje” MDK Radom
2. „Viva” Grupa Baletowa „Gwiazda”
3. „Jesienny las” La Fitness Club Środa Wielkopolska
– GRUPY 14-18 LAT:
1. „Rocobarocco” MDK Radom
2. „Nadzieja” MILO DANCE

– SOLO, 7-10 LAT:
1. „The sugar plum” Aleksandra Podsiadło
2. „Paquita” Barbara Matuszak
3. „Coppelia” Weronika Karolczak
– SOLO, 11-13 LAT:
1. „Estudiantina” Anna Fijałkowska
2. „Esmeralda” Zuzanna Świątek
3. „Wariacja z córki źle strzeżonej” Marika Tkaczyk
3. „Wariacja Kitri Don Kichote” Maria Jaszczyk
– SOLO, 14-18 LAT:
1. „Raymonda” Zuzanna Kwiecień
2. „When she come back” Laura Wócik
2. „Diplomanten polka” Julia Dzbuk

TANIEC WSPÓŁCZESNY/MODERN:
– GRUPY, 7-10 LAT:
1. „Zakochany Pierrot” MDK Radom
– GRUPY, 11-13 la LAT:
1. „Kanon” ZTW Rebelia Szczecinek
2. „The end” MDK Ostrów Wielkopolski
3. „A lot of colours” Grupa Baletowa „Gwiazda”
4. „Afro” Grupa Baletowa „Gwiazda”
– GRUPY, 14-18 LAT
1. „Sukienka” Leszczyńskie Iskierki
2. „Niespełnienie” ZTW Rebelia Szczecinek
2. „Ogrzej mnie” Zespół Taneczny MAK MDK Zabrze
3. „Human” Grupa Baletowa „Gwiazda”
– GRUPY, 19 LAT I POWYŻEJ:
1. „Jesienne liście”

– SOLO, 7-10 LAT
1. „Amazonia” Barbara Bożewicz
1. „Jej portret” Anna Tomaszek
2. „Suitcase” Aleksandra Podsiadło
3. „The bird set free” Zuzanna Rogala
– SOLO, 11-13 LAT:
1. Bez tytułu Laura Lewandowska
2. „The arena” Anna Fijałkowska
3. „Pretty face” Aleksandra Fedorowicz
Wyróżnienie: „New soul” Hanna Szczepaniak; „Matoaka” Oliwia Korczyc
– SOLO, 14-15 LAT:
1. „This place was a shelter” Julia Dzbuk
2. „Brotsjor” Maciej Adamczyk
3. „Preludum” Nikola Banaszak
– SOLO, 16-18 LAT:
1. „Solo” Weronika Wołowicz
1. „Ludożercy” Adrianna Domańska
2. Bez tytułu Wiktoria Pokorna
3. „Experience” Zuzanna Kwiecień
Wyróżnienie: „Ta, która walczy” Aleksandra Wesołowska

TANIEC JAZZOWY:
– GRUPY, 7-10 LAT
1. „W restauracji” FRAJDA Pleszew
– GRUPY, 11-13 LAT
1. „Celebrytki” FRAJDA Pleszew
– GRUPY, 14-18 LAT
1. „Sing, sing, sing” MDK Radom
2. „Jumpin'” Grupa Baletowa „Gwiazda”
2. „Hold my hand” MILO Dance Gdynia
– SOLO, 7-10 LAT
1. „Jazz dance” Weronika Rytkowska
2. „Jazz dance” Aniela Prus
Wyróżnienie: „Walking on sunshine” Oliwia Mitula; „Jazz dance” Magdalena Mosiak
– SOLO, 11-13 LAT
1. Bez tytułu Laura Lewandowska
2. „Jazz dance” Ignacy Prus
3. „Cabaret” Maria Jaszczyk
– SOLO, 14-18 LAT:
1. Bez tytułu Wiktoria Pokorna
2. „September” Wiktoria Dembska

NAGRODĘ DLA NAJLEPSZEJ SOLISTKI – bon na kostium, ufundowany przez Studio NATIA, otrzymała LAURA LEWANDOWSKA.
NAJLEPSZYM SOLISTĄ został IGNACY PRUS, który otrzymał bon na zakupy Sklep Taneczny Ballerina.
Nagrodę specjalną za wyraz artystyczny w układzie tanecznym „Jesienny las” otrzymała Adrianna Domańska – fundatorem nagrody jest Perfumeria Frivol.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.