Turniej Charytatywny w Halową Piłkę Nożną S&M&S

Turniej Charytatywny w Halową Piłkę Nożną S&M&SW dniach 25 i 26 listopada 2017 roku odbędzie się kolejny już Turniej Charytatywny w Halową Piłkę Nożną organizowany przez grupę przyjaciół S&M&S.

Będzie to już 5 edycja zabawy, a w tym roku pomagać będziemy Karolinie Stendera oraz Maksowi Mareckiemu. Oboje zmagają się z nowotworem. Patronat nad Turniejem Objął Senator RP Łukasz Mikołajczyk.

Cała zabawa jak co roku odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 7 im. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim. Ilość chętnych do udziału z roku na rok jest coraz większa, dlatego i w tym roku turniej rozbito na eliminacje, które odbędą się w sobotę od godziny 11:00 i Turniej Główny, który rozpocznie się w niedzielę od godziny 12:00.

Tak jak co roku nie mogło zabraknąć gadżetów od sportowców czy nawet muzyków. Swoje fanty na turniej przekazali m.in. Radosław Majewski, Sebastian Mila, Sławomir Peszko, Marcin Nowak, Kamil Brzozowski, Krystian Pieszczek, Szymon Woźniak, Grzegorz Walasek, POPEK, Cleo, Stan Borys, Krzysztof Łyżwa, Łukasz Sówka, Mamed Khalidov, Joanna Jędrzejczyk, Szymon Kołecki i wielu innych!

Na hali dla kibiców przez dwa dni dostępny będzie reprezentant TŻ Ostrovii – Kamil Brzozowski, który w tym roku będzie pełnił rolę gościa specjalnego dla wszystkich kibiców. Kamil jest także twarzą tegorocznego turnieju. Nie zabraknie również grupy Porzeraczy Puul w których pojawią się byli żużlowcy, a obecni mechanicy.