Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej

Ostrowska Liga Piłki Nożnej AmatorskiejOstrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej po raz drugi jest organizatorem charytatywnego turnieju piłki nożnej – Świąteczna Paczka z OLPNA. W trakcie sobotniej imprezy organizowanej na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1, odbędzie się zbiórka żywności, która zostanie przekazana na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z Ostrowa Wielkopolskiego.

Chęć udziału w turnieju zgłosiły 32 zespoły, które w ramach uczestnictwa w zawodach wspólnie postarają się zebrać jak największą ilość żywności długoterminowej. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału zbiórce również kibiców oraz mieszkańców Ostrowa, którzy mogą przynieść własne paczki w sobotę 2 grudnia w godzinach rozgrywania turnieju na obiekt przy Szkole Podstawowej nr 1.

Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej
Mecz otwierający imprezę rozpocznie się o godzinie 10:30. Osiem zespołów, które okażą się najlepsze w fazie grupowej, awansują do fazy pucharowej. Spotkanie finałowe rozpocznie się ok. 17:25. Po tym meczu drużyny zostaną wyróżnione pamiątkowymi trofeami.

Zorganizowanie charytatywnego turnieju Świąteczna Paczka z OLPNA nie było by możliwe bez wsparcia Powiatu Ostrowskiego, Michała Wojciechowskiego – firmy Elektro-Komp, Szkoły Podstawowej nr 1, Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych, firmy Trofea Sportowe AMS oraz All For You.
Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej

Zebrana żywność zostanie przekazana na rzecz ostrowskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, skąd paczki bezpośrednio trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z Ostrowa Wielkopolskiego.