lodowisko Ostrów Wielkopolski

Dzisiaj w ostrowie Wielkopolskim otwarte zostało lodowisko z funkcją rolkowiska. Już od jutra wszyscy mieszkańcy będą mogli korzystać z tego obiektu.

Podczas dzisiejszego otwarcia mogliśmy zobaczyć mikołajkowy spektakl na lodzie w wykonaniu łyżwiarskiej grupy tanecznej. Swoje umiejętności zaprezentowali również zawodnicy ekstraligowej drużyna hokejowej Naprzód Janów. Oczywiście na lodowisku ze swoim występem nie mogło zabraknąć uczniów ostrowskich szkół, którzy również swoim przejazdem dokonali oficjalnego otwarcia obiektu.

 

Po części oficjalnej z lodowiska mogli skorzystać wszyscy chętni, którzy zjawili się na jego otwarciu.

 

Tafla naszego lodowiska ma powierzchnię 900 m2 (wymiar 20×45 metrów) i będzie ona wykorzystywana sezonowo podczas zimnych miesięcy. Podczas pozostałej części roku obiekt zamieniany będzie w rolkowisko.

Lodowisko jest kolejnym elementem bazy sportowo – rekreacyjnej w Ostrowie Wielkopolskim. W obiekcie można wypożyczyć łyżwy, jak i skorzystać ze swojego sprzętu. Do wypożyczenie będzie 160 par łyżew hokejowych i 120 figurowych. Najmłodsi mogą korzystać ze specjalnych chodzików umożliwiające naukę jazdy na łyżwach.

Cennik korzystania z lodowiska.

lodowisko Ostrów cennik

Galeria zdjęć z otwarcia lodowiska.

« 1 z 3 »