Ostrovia wygrywa z Centrą w Pucharze Polski – 3:1

W dzisiejszym meczu w ramach 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski Ostrovia 1909 wygrała z Centrą Ostrów – 3:1 i zapewniała sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Pierwsza bramkę w 20 minucie zdobył Tomasz Kempińsi po podaniu Miłosza Nowickiego, a w odpowiedzi Dariusz Reyer przymierzył w poprzeczkę z rzutu wolnego. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie w 60 minucie piłkarze Centry mieli okazje do wyrównania, jednak Tomasz Adamiak nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego po faulu na Jakubie Michalskim. Tutak idealnie intencje kapitana Centry wyczuł Bartosz Jankowski i piłka po jego interwencji opuściła linię końcową boiska.

W 75 minucie po doskonałej akcji w środku pola gola na 2:0 strzelił Damian Izydorski, a 10 minut później kolejną bramkę zdobył  Paweł Zadka. Gdy zanosiło się na wynik 3:0 w doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Centry zdobył Tomasz Adamiak.

Na trybunach Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim po zimowej przerwie zasiadło spora grupa kibiców piłki nożnej.

• jaro

brawo Ostrovia, bramki po ładnych akcjach, Jankes super interwencja przy karnym która dobiła Centre…