Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Stainer Polonia Leszno

Nie udało się odnieść piłkarzom Ostrovii 1909 kolejnego zwycięstwa w ramach rozgrywek IV ligi. Dzisiaj na Stadionie Miejskim zremisowali z Stainer Polonia Leszno 3:3.

Ostrovia do meczu przystąpiła bez dwóch swoich ważnych ogniw, gdyż za kartki pauzował Łukasz Wiącek, a urazu w ostatnim meczu nabawił się Bartosz Jankowski. Ich miejsca na boisku zajęli dwaj 17-latkowie: w bramce Jakub Błaszczyk, a na stoperze Kamil Dutkowski.

 

W pierwszej połowie nasi piłkarze przeważali na boisku czego wynikiem były dwie bramki. Pierwszą głową w 19 minucie strzelił Daniel Kaczmarek, a w 35 minucie po swojej indywidualnej akcji oraz wykorzystując zamieszanie w polu karnym gości i błąd defensywy drugą bramkę dla naszej drużyny strzelił Michał Giecz.

Po przerwie goście rzucili się do odrabiania straty z pierwszej połowy, czego wynikiem była bramka w 53 minucie. Szybką kontrę dali nasi piłkarze i Krystian Mokrzycki strzela kolejną bramkę dla biało-czerwonych.

Niestety piłkarze Polonii nie dali za wygraną i trafiają do naszej bramki w 60, a następnie w 73 minucie doprowadzając do remisu. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny zadowolić się musiały remisem.

 

Galeria zdjęć z meczu Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Stainer Polonia Leszno

« 1 z 2 »

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Stainer Polonia Leszno 3:3 (2:0)

1:0 Daniel Kaczmarek (19 głową),
2:0 Michał Giecz (35),
2:1 Artur Krawczyk (53),
3:1 Krystian Mokrzycki (55 głową),
3:2 Łukasz Glapiak (60),
3:3 Łukasz Bugzel (73),