Ostrovia 1909 przegrywa z Victorią Września.

Piłkarze Ostrovii 1909 nie powtórzyli środowego sukcesu i tym razem ulegli wiceliderowi, drużynie Victorii Września 1:2.

Już do przerwy goście zdobyli dwie bramki i nasi piłkarze musieli walczyć o odrobienie strat. Niestety pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu naszego zespołu.

Druga połowa była dużo lepsza w ich wykonaniu, jednak tylko w 55 minucie kontaktowego gola głową zdobył Łukasz Wiącek po rzucie wolnym Michała Giecza. Do końca spotkania nie udało się doprowadzić do remisu i to goście zabrali ze sobą 3 punkty.

Przegrana sprawiła, iż czołówka ligi oddala się, a nasza drużyna ma obecnie 16 punktów i na chwile obecną zajmuje 6 miejsce (rozgrywane są jeszcze mecze w ramach tej kolejki i miejsce to może ulec zmianie). Lider Polonia 1912 Leszno ma tych punktów 25.