Ostrovia 1909 przegrywa na inauguracje sezonu.

Ostrovia 1909 na inauguracje sezonu 2017/18 przegrała na wyjeździe z drużyną Polonii Leszno.

Ostrovia 1909 do meczu musiał wystawić młodych wychowanków klubu z uwagi na długa listę kontuzjowanych piłkarzy z podstawowego składu.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy juz po 13 minutach prowadzili 2:0. Naszym piłkarzom pozostała gonienie w wyniku i w 17 minucie rzut karny po faulu na Tomaszu Kempińskim wykorzystał Daniel Kaczmarek. Pomimo przewagi na boisku przed przerwą to gospodarze po rzucie karnym podwyższyli rezultat na 3:1.

Druga bramkę dla Ostrovii zdobył tuż przed końcem spotkania Tomasz Kempiński. Niestety było to za mało, aby zdobyć przynajmniej jeden punkt i na początek sezonu zostawiamy 3 punkty w Lesznie.

Polonia Leszno – Ostrovia 1909 3:2 (3:1)