Ostrovia 1909 efektownie wygrywa. [FOTO]

W zaległym spotkaniu IV ligi grupy południowej piłkarze Ostrovii 1909 rozbili na własnym boisku zespół Rawii Rawicz 6:1 i awansowali w tabeli 4 ligi na 5 pozycje.

Początek spotkania to ataki gości na naszą bramkę, jednak w 20 minucie po doskonałym wykonaniu rzutu rożnego piłkę głową w siatce umieścił Łukasz Wiącek. Od tego momentu to ostrowski zespół zaczął widocznie przeważać.

Po przerwie Ostrovia rzucił się ponownie do ataku i nie dała szans rywalom, zdobywając kolejne bramki. Przy wyniku 5:0 rywale zdobywają swoja jedyną bramkę, a w ostatniej minucie spotkania Daniel Kaczmarek przypieczętowuje wynik spotkania. Teraz najważniejsze, aby nasz zespół podobnie prezentował się we wszystkich kolejnych spotkaniach, gdyż ten sezon w związku z reorganizacją ligi jest bardzo ważny.

Już w sobotę podopieczni trenera Marcina Kałuży u siebie zagrają z vice-liderem, Victorią Września. Początek meczu o godzinie 11.00.

Ostrovia 1909 – Rawia Rawicz 6:1 (1:0)

Bramki zdobywali:
Ostrovia: Paweł Zadka (53′, 63′), Daniel Kaczmarek (82′, 90′), Łukasz Wiącek (20′), Damian Błaszczyk (46′)
Rawia: Tomasz Wawrzyniak (85 głową),